"Labvēlīgais tips" "Man jau 30!" || "Kuldīgas vasaras vitrāžas"
2022. gada 23. jūlijs, 20:00
"Labvēlīgais tips" "Man jau 30!" || "Kuldīgas vasaras vitrāžas"

Koncerts Estrāde

Biļešu iepriekšpārdošana

Festivālā “Kuldīgas vasaras vitrāžas” viesosies grupa “Labvēlīgais tips”, kura šogad atzīmē trešo desmitgadi, kam par godu izziņota karsta un svaiga vasaras koncertsērija “Man jau 30”.
Grupas vēstījums ir tiešs – mēs ticam, vēl dejosim disko!
“Man jau 30” ir frāze no grupas mūžīgā grāvēja “Alumīnija cūka” un kļuvusi par koncertsērijas vadmotīvu. Ir pagājis laiks, nomainījies ārdurvīm kods, neskaitāmi skatuves tērpi, svars sviesta iepakojumam, bankām nosaukumi, izdoti 11 studijas albumi un divas izlases. Tas viss laikā kopš “Labvēlīgais tips” uz Latvijas skatuvēm, privātās un neprivātās ballītēs, TV un radio ēteros ar saviem muzikālajiem stāstiem priecējis klausītājus.
Tādēļ šeit vietā Andra Freidenfelda pārdomas: ““Labvēlīgais tips” – unikāls, dabisks produkts. Var lietot neierobežotos daudzumos bez bailēm, ka varētu rasties atkarība. Paralēli var lietot arī citus, latviešu labākās popmūzikas un rietumu izcilākās rokmūzikas izstrādājumus. Bet, ja nenopietni, tad mūsu spēks ir tajā apstāklī, ka nebaidāmies būt smieklīgi. Reti skatāmies spogulī, toties spogulis sāk raudzīties uz mums. Esmu ļoti bieži vadījis jauno izpildītāju koncertus “Bildēs” un citos pasākumos. Esmu lasījis viņu dosjē, un neviens nekad nav minējis, ka grib līdzināties “Labvēlīgajam tipam”, jo tas nav iespējams.”
Atgriežoties pie koncertsērijas, tajā izskanēs grupas populārākie un klausītāju iemīļotākie hiti: jau minētā “Alumīnija cūka”, kā arī “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Džins ar toniku”, “Pīrādziņ, nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un vēl citi. Būs daži svaigi pirmatskaņojumi, pavisam svaigs gaiss un arī frāzes.
Uz skatuves dēļiem muzikāli gozēsies klausītājiem jau ierastais grupas sastāvs: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).
Pēc koncerta balle kopā ar grupu “Kraujas band” un Kurzemes Radio.
Biļete 15,00 EUR Biļešu Paradīze kasēs, www.bilesuparadize.lv un 1 stundu pirms koncerta estrādē
Kuldīdznieka biļete par 10,00 EUR iegādājama līdz 11. jūlijam tikai KKC kasē darba dienās no 9.00 līdz 18.00
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieskaitot ieeja bez maksas.
Biļete tikai ballei – 3,00 EUR sestdien, 23. jūlijā no 22.00 estrādē.
Atpakaļ uz pasākumiem