Cikla “Džezs skan Kuldīgā” ceturtais koncerts “SIG / ERIK TRUFFAZ / ARTIS ORUBS”
2022. gada 8. decembris, 19:00
Cikla “Džezs skan Kuldīgā” ceturtais koncerts “SIG / ERIK TRUFFAZ / ARTIS ORUBS”

Koncerts KKC Lielā zāle

Biļešu iepriekšpārdošana

8. decembrī plkst. 19.00 Kuldīgas kultūras centrā (Piltenes ielā 32) ar džeza improvizācijas koncertu  uzstāsies pasaules klases džeza trompetists Eriks Trifā (Erik Truffaz), klavieru, čella un perkusiju meistars SIG (Siegfried) un pašmāju sitaminstrumentu izpildītājs Artis Orubs.

Kā trio Latvijā iepriekš mūziķi uzstājušies Rīgas Latviešu biedrības namā un Dailes teātrī.

Pasaules džeza scēnā plašu uzmanību guvušais franču trompetists Ēriks Trifā dzimis 1960. gadā un jau kopš agras bērnības iepazinis profesionālo mūzikas pasauli, pateicoties tēvam, kurš bija saksofonists un ļāvis dēlam spēlēt savā deju mūzikas orķestrī. Vēlāk, iedvesmojoties no džeza autoritātes Mialza Deivisa, Trifā turpinājis muzikālās gaitas Ženēvas konservatorijā. Mūziķis džeza karjeru papildinājis ar klasiķu Mocarta un Džezupes Verdi daiļradi, un uzstājās zviedru “L'Orchestre de Suisse Romande” orķestra sastāvā. Mūziķis spēlējis arī vairākās kavergrupās, līdz izveidoja savu grupu “Orange”.

Arābu izcelsmes franču mūziķis SIG jeb īstajā vārdā Zigfrīds meistarīgi pārvalda klavieres, čellu un perkusijas, realizējot sevi dažādos mūzikas žanros. Mūziķis pēdējo gadu laikā ir nospēlējis vairākus koncertus tepat Latvijā. Zigfrīds ir multi-mākslinieks, viņš fotografē un režisējis arī vairākas filmas.

Artis Orubs ir talantīgs pašmāju džeza bundzinieks, kurš savas zināšanas paplašinājis ārpus Latvijas robežām. Mūziķis mācījies Emīla Dārziņa mūzikas skolā, studējis Utrehas un Amsterdamas konservatorijā, bet vēlāk atgriezies Latvijā Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā. Oruba talants sniedzas arī ārpus klasiskā džeza rāmjiem – mākslinieks pievērsies arī kompozīcijai un producēšanai.

Biļetes cena 7.00 EUR Biļetes “Kuldīgas kultūras centra” kasē un www.bilesuparadize.lv

Atpakaļ uz pasākumiem