Grupa "Citi zēni" || "Kuldīgas vasaras vitrāžas"
2022. gada 21. jūlijs, 21:00
Grupa "Citi zēni" || "Kuldīgas vasaras vitrāžas"

Koncerts Estrāde

Biļešu iepriekšpārdošana

Festivālā “Kuldīgas vasaras vitrāžas” viesosies “Citi zēni”.
Apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajos radio singlos grupa “Citi zēni” ir pēdējā laika karstākais jaunums Latvijas popmūzikas pasaulē.
Grupa “Citi zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā: Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls/saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).
Nepilnu trīs gadu laikā, kopš grupas dibināšanas brīža 2019. gadā, “Citi zēni” ar 2. vietu debitēja rok un pop dziesmu aptaujā “Muzikālā banka 2021” un saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” par dziesmu “Limuzīns uz krīta”. 2022. gada sākumā “Citi zēni” uzvarēja dziesmu konkursā “Supernova 2022” un ieguva iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā ar dziesmu “Eat your salad”, kas ieguvusi vairāk nekā 1 miljons klausījumu “Spotify” un “YoutTube” un 200 miljonus skatījumu ”TikTok”.
Biļete 10,00 EUR Biļešu Paradīze kasēs, www.bilesuparadize.lv un 1 stundu pirms koncerta estrādē
Kuldīdznieka biļete par 7,00 EUR iegādājama līdz 11. jūlijam tikai KKC kasē darba dienās no 9.00 līdz 18.00
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieskaitot ieeja bez maksas.
Atpakaļ uz pasākumiem