24. martā plkst. 19.00 grupas “Ducele” 5gades jubilejas koncerts Kuldīgas kultūras centrā.
Koncerta pirmajā daļā Jūs dzirdēsiet latviešu trimdas mūziķu grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmas, kas priecēja vai satrauca trimdas latviešus 20. gadsimta 70. un 80. gados jaunās skaņās. Dziesmu teksti, muzikālais materiāls un “Duceles” vīru dziesmu pieteikumi ir īpaši aktuāli un nozīmīgi pašreizējo ģeopolitisko norišu kontekstā Latvijā un ārpus tās robežām.
Padomju laikā grupas “Trīs no Pārdaugavas” mūzikas albumus nelegāli ieveda un izplatīja Latvijā, jo tie bija aizliegti. Par to klausīšanos draudēja padomju iekārtas izrēķināšanās un represijas.
Vilnis Baumanis, “Trīs no Pārdaugavas” dziesmu autors pauda gandarījumu, ka mūziķu grupa “Ducele” viņa muzikālos “nedarbus” uzspodrinājusi no jauna.
Latvijas mūzikas ierakstu izdevniecībām “MicRec” ir laidusi klājā pazīstamās rakstnieces Noras Ikstenas un Viļņa Baumaņa grāmatu “Trīs no Pārdaugavas”, komplektā ar “Duceles” ierakstīto un producēto mūzikas albumu, kurā iekļautas latviešu tautā pazīstamās leģendārās ASV latviešu 1970 - 80to gadu grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmas.
Koncerta otrajā daļā dzirdēsiet “Duceles” dimanta un zelta dziesmu apkopojumu – “Kad Tie Zēni prūšos Gāja”, “Kungi Mani Karā Sūta”, “Šitā Zēni Dzīvodami”, ”Meitiņas dziedāja”, ”Jezups”, u.c. dziesmas no grupas pirmajiem diviem mūzikas albumiem “Tā Viš I`” un “Tā Viš I 2”.
Pēc koncerta kopīga fotografēšanās, iespēja izdevīgi iegādāties “Duceles” mūzikas albumus un Noras Ikstenas/Viļņa Baumaņa grāmatu “Trīs no Pārdaugavas” ar grupas dalībnieku autogrāfiem.
Pop, folk, hipster,svinger roka ekoloģiskās mūzikas orķestrī “Ducele” muzicē Andris Alviķis, Arnis Veisbārdis, Artūrs Uškāns un Mārcis Kalniņš.
Biļetes KKC kasē un "Biļešu paradīzē"
Biļešu cenas no 15.00 EUR līdz 20.00 EUR

Atpakaļ uz jaunumiem